Fot. Getty Images

Hall: Szkoda, że przegraliśmy, ale cieszę się, że mogłem zagrać w tym meczu

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.11.2022 08:24 / Ostatnia aktualizacja: 10.11.2022 08:24

Wczoraj Chelsea zakończyła swój udział w tegorocznej edycji Carabao CUp. The Blues przegrali z Manchesterem City 0:2, a Graham Potter dał szansę kilku rezerwowym, którzy na co dzień rzadko pojawiają się na boisku. Dobry występ zaliczył także 18-letni Lewis Hall.


Anglik został ustawiony na lewym wahadle i poradził tam sobie bardzo dobrze. Zaliczył kilka udanych odbiorów, rajdów, a także angażował się w akcje ofensywne. Udało mu się dojść do dwóch bardzo dobrych sytuacji strzeleckich i choć ich nie wykorzystał, jego występ i tak jest oceniany bardzo wysoko.


– To rozczarowujące przegrać mecz i zostać wyeliminowanym na tak wczesnym etapie, ale osobiście cieszę się, że mogłem zdobyć to doświadczenie i zagrać przeciwko takiej drużynie na tak dużym stadionie – wyznał Lewis Hall.


– Byłem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się znaleźć na pozycjach, z których mogłem strzelić bramkę i muszę po prostu popracować nad tym ostatnim krokiem. Wiem, że mogę być w tym lepszy. Tak naprawdę nie ma czasu, żeby myśleć w takich sytuacjach. Kiedy masz szansę, musisz zrobić wszystko, by ją wykorzystać. Nie udało mi się to. Miejmy nadzieję, że następnym razem mi się uda. To doświadczenie może mi dać same korzyści. To był mój dopiero drugi występ więc jest to coś niesamowitego. Mogę to wykorzystać, by się czegoś nauczyć.


– Za każdym razem, gdy pojawia się nowy sztab szkoleniowy, wszyscy mają równe szanse. Chcesz zaimponować i właśnie to staram się robić każdego dnia na treningach. Jestem bardzo wdzięczny trenerowi, że dał mi tę szansę. Jego podejście do młodych zawodników jest bardzo dobre. Każdy, kto nie jest częścią pierwszego składu, jest mile widziany na treningach. Dzięki temu masz możliwość, żeby się pokazać. A poza tym trener w ogóle nie nakłada na ciebie presji – dodał wychowanek Chelsea.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Pogromca
komentarzy: 377
10.11.2022 21:24

Hall powinien konkurować z Chilwellem na lewej stronie. Cucurella w ofensywie to takie drewno, że nadaje się do gry tylko w środku w trójce. za kilka lat się okaże czy kupiliśmy cieniasa Cucu mając dobrego i może już gotowego Halla.

blue1
komentarzy: 868
10.11.2022 14:37

Mam nadzieję, że tym razem nie zniknie, jak po styczniowym meczu z Chesterfield w FA Cup, w którym również zagrał bardzo dobrze i miał asystę.

thesabr3
komentarzy: 2109
10.11.2022 11:59

Świetny wystep młodziaka

marsiano91
komentarzy: 178
10.11.2022 11:48

Pierwsza połowa dobra w jego wykonaniu, nawet bardzo, patrząc na ten piach ogólno drużynowy. Dobrze by było zacząć wprowadzać więcej młodych bo chłopaki mają więcej jaj niż podstawowy skład, przykro to mówić niestety.

Midnite
komentarzy: 1020
10.11.2022 10:35

Korki u Alonso by się przydały z wykończenia akcji, ale ogólnie pozytywny występ. Ma niezłe depnięcie, przypominał trochę Robertsona. Za zmarnowane okazje nie ma co palcem wyszydzać, gdy już od kilku sezonów cała linia obrony maskuje skutecznością niedostatki ofensywy.

Qszu
komentarzy: 533
10.11.2022 10:22

Zmarnowane dwie setki, ale kto by się tym przejmował. Jest jak Jest

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close