Skrót: Manchester City 2:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.11.2022 06:06 / Ostatnia aktualizacja: 10.11.2022 06:06

W środowy wieczór Chelsea przegrała z Manchesterem City 0:2 w 3. rundzie Carabao Cup. Obie bramki padły w drugiej części spotkania.

Pierwsza połowa stała na dobrym poziomie, obie drużyny stworzyły sobie dobre okazje bramkowe, jednak nie potrafiły ich wykorzystać. Po przerwie Obywatele szybko wyszli na prowadzenie. W 53. minucie gola z rzutu wolnego strzelił Riyad Mahrez, a kilka minut później na listę strzelców wpisał się także Julián Álvarez. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Manchester City 2:0 Chelsea – skrót: