Fot. Getty Images

The Telegraph: Chelsea chce zatrudnić szefa ds. transferów Brighton

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 25.10.2022 11:51 / Ostatnia aktualizacja: 25.10.2022 11:51

Chelsea zamierza dokonać kolejnej transakcji z Brighton. Tym razem, na celowniku Todda Boehly'ego i Clearlake Capital znalazł się szef ds. transferów, Paul Winstanley. The Blues odbyli już rozmowy w sprawie sprowadzenia Anglika.

 

Paul Winstanley ma być kolejnym wzmocnieniem pionu sportowego Chelsea. Konsorcjum właścicielskie chce zbudować jak najmocniejszy zespół rekruterów, zamiast powierzyć całą odpowiedzialność za transfery jednemu lub dwóm ekspertom.

 

Kyle Macaulay, który dołączył do Chelsea wraz z Grahamem Potterem i jego sztabem blisko współpracować z Winstanleyem w Brighton.

 

Oczekuje się, że Christopher Vivell obejmie stanowisko dyrektora technicznego w Chelsea, a Winstanley, Macaulay, Shields i Stewart będą tworzyć zespół rekrutacyjny. Skauci będą podlegać Vivellowi, a właściciele Chelsea nadal planują zatrudnić dyrektora generalnego lub kierownika operacyjnego, który będzie pomagał w codziennym prowadzeniu klubu.

 

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close