Skrót: Chelsea 1:1 Manchester United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 22.10.2022 21:33 / Ostatnia aktualizacja: 22.10.2022 21:33

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Chelsea z Manchesterem United w sobotni wieczór. Obie bramki padły w końcowej fazie meczu.

Po emocjonującej pierwsze połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej części spotkania także nie brakowało walki, ale na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 84. minuty. Po faulu ma Armando Broji sędzia przyznał The Blues rzut karny, który na bramkę zamienił Jorginho. Gdy wydawało się, że podopieczni Grahama Pottera sięgną po komplet punktów, w czwartej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził Casemiro.

Chelsea 1:1 Manchester United – skrót:

Źródło: HooFoot