Składy: Chelsea vs. Manchester United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 22.10.2022 17:31 / Ostatnia aktualizacja: 22.10.2022 17:31

Już tylko niecałe 60 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka w meczu Chelsea z Manchesterem United na Stamford Bridge. Sprawdźmy, w jakich składach obie drużyny przystąpią do tego spotkania.

Źródło: twitter

thesabr3
komentarzy: 2056
22.10.2022 18:21

Patrząc na ten skład to kiepsko to widzę...

chelsefan
komentarzy: 2514
22.10.2022 18:17

Cienko to widze cuku i chalobach na srodku obrony i jorgi z cheekiem w srodku pomocy to moze nie wystarczyc na man u.

eGzid
komentarzy: 802
22.10.2022 18:09

Plus jest taki, że mamy mocniejszą ławkę od mułów. Ale martwi Kukureja z tyłu.

komentarzy: 3066
22.10.2022 17:57

Cieszy Silva w obronie.Jedynie nasz atak wygląda mizernie.Oby to na MUły wystarczyło