Bruce Buck rozmawiał z kibicami
Dodano: 17.12.2018 09:29 / Ostatnia aktualizacja: 17.12.2018 09:29Prezes klubu – Bruce Buck osobiście zajął się sprawą ostatnich wydarzeń związanych z rasistowskimi i antysemickimi zachowaniami kibiców. Przed spotkaniem z Brighton rozmawiał z kibicami o incydentach, które miały miejsce podczas spotkania z Manchesterem City i MOL Vidi.
Buck wraz z dyrektorem ds. komunikacji i spraw publicznych, Stevem Atkinsem przedstawili stanowisko klubu odnośnie tych negatywnych zdarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie. Bruce Buck dał jasny sygnał kibicom tłumacząc jak w ważnym momencie dla wizerunku Chelsea na arenie międzynarodowej się znajdują.
UEFA ma podjąć na początku obecnego tygodnia decyzję dotyczącą spotkania z MOL Vidi. Niestety, ale te przykre wydarzenia mogą sprawić, że Stamford Bridge zostanie częściowo zamknięte.
Incydent na Węgrzech miał miejsce cztery dni po meczu z Manchesterem City, na którym również miały miejsce tym razem rasistowskie zachowania wobec Raheema Sterlinga. Sprawca tego zachowania został już znaleziony oraz ukarany.
Klub wyraził swoje niezadowolenie poprzez oświadczenie wydane w ubiegłym tygodniu. Spotkanie Brucea Bucka z kibicami przed niedzielnym meczem z Brighton miało służyć jasnemu sygnałowi ze strony klubu, że takie zachowania są zakazane i będą surowo karane.
- Źródło: The Guardian
OFICJALNIE: Leo Castledine piłkarzem Middlesbrough
09.01.2026 21:24
BBC: W meczu z Fulham Liam Rosenior zobaczył rzeczy, które mogły go zaniepokoić
09.01.2026 17:19
OICJALNIE: Liam Rosenior odsłonił karty! Oto jego sztab
08.01.2026 21:19
Hato: Głęboko wierzę w nowego menedżera i całą drużynę
08.01.2026 20:48
BBC: Calum McFarlane dołączy do sztabu szkoleniowego Liama Roseniora
08.01.2026 20:04
Romano: Leo Castledine przeniesie się do Middlesbrough
08.01.2026 19:50
OCENY ZA MECZ: Fulham 2:1 Chelsea
08.01.2026 18:35
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.