Skrót: Aston Villa 0:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 16.10.2022 18:05 / Ostatnia aktualizacja: 16.10.2022 18:05

Po pokonaniu AC Milan 2:0 w Lidze Mistrzów w środku tygodnia, The Blues takim samym wynikiem zwyciężyli w meczu z Aston Villą. Oba trafienia dla drużyny z zachodniego Londynu strzelił Mason Mount.

Pierwszy raz na listę strzelców Anglik wpisał się po sześciu minutach gry i fatalnym błędzie Tyrona Mingsa. W dalszej części spotkania to The Villans byli stroną przeważającą, ale znakomitą dyspozycję prezentował Kepa Arrizabalaga. Dodatkowo w 65. minucie Mason Mount po raz drugi tego dnia wpisał się na listę strzelców oddając piękne uderzenie z rzutu wolnego.

Aston Villa 0:2 Chelsea – skrót: