Skrót: AC Milan 0:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 12.10.2022 06:01 / Ostatnia aktualizacja: 12.10.2022 06:01

Kolejne dobre spotkanie i kolejne zwycięstwo. We wtorkowy wieczór Chelsea pokonała AC Milan 2:0 w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, dzięki czemu znacznie przybliżyła się do awansu do fazy pucharowej tych rozgrywek.

Wynik spotkania w 21. minucie otworzył Jorginho, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Masonie Mouncie. Kilkanaście minut później Anglik asystował przy trafieniu Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Jak się później okazało, była to ostatnia bramka tego wieczoru.

AC Milan 0:2 Chelsea – skrót: