Składy: AC Milan vs. Chelsea
Dodano: 11.10.2022 19:38 / Ostatnia aktualizacja: 11.10.2022 19:38Punktualnie o 21.00 rozpocznie się starcie Milanu z Chelsea w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przed tygodniem lepsi byli The Blues, którzy zwyciężyli 3:0. Jak będzie tym razem? Sprawdźmy, w jakich składach obie drużyny wybiegną na murawę San Siro.
- Źródło: twitter
Najnowsze atykuły
BBC: Enzo Maresca tryska humorem i optymizmem, mimo wyzwań, jakie go czekają
29.10.2025 09:59
Puchar ligi angielskiej. Wolverhampton - Chelsea gdzie oglądać? Transmisja, stream online (29.10.2025)
29.10.2025 07:51
The Athletic: Syn Thiago Silvy został zaproszony na obóz treningowy reprezentacji Anglii U15
27.10.2025 20:10
OFICJALNIE: Freddy Bernal podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Chelsea
27.10.2025 19:21
James: Lewis Hamilton jest mi bliski
26.10.2025 19:15
Chalobah: Powinniśmy pójść za ciosem, a nie zrobiliśmy tego
26.10.2025 18:51
Cucurella: Musimy lepiej zarządzać grą w tego typu meczach
26.10.2025 07:46
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Stawiam 2-0 dla nas.
Przestańcie płakać przed meczem w lidze też co po niektórzy narzekali a skończyło się dobrze. Będziemy rozliczać trenera po meczu. Myślimy pozytywnie i jedziemy z makaronami!
Kolejny trener stawia na dzordzinio, co oni w nim widzą...
W Milanie wrócił Hernandez, więc na niego trzeba uważać, lewa strona może być groźna ale od tego mamy Reece'a ;)
W Milanie cienko - bez bramkarza, bez obrońcy, bez pomocnika i bez skrzydłowego, a na ławce paralitycy i juniorzy. Pozdro :)
Nie doceniacie klasy Jorginho. On ma swoje minusy oczywiście ale ma też ogromne plusy. Nie przypadek, że kolejny manager na niego stawia a w reprezentacji Italii od niego zaczynają skład.
Gallagher,Zakaria,Chukwuemeka a może Lofus cheek? nie najlepiej dać Jorginho no ale cóż zobaczymy
Solidny skład,oby tylko drewniak nie stał jak kołek na szpicy,tylko też latał za piłką.Trzeba wygrać i przypieczętować pewny awans do 1/8
Jorginho ludzie teraz patrząc na Zakarie na ławce jest to jak on musi być słaby że Potter stawia na Jorginho a nie na Zakarie.
Cóż cieszy mnie szeroka ławka i właśnie szeroka ławka liczę że zrobi różnice.
Szkoda że nie mamy w grupie szachtaru na mecz bym poszedł a co do składu to jak widzę jorginho jeszcze z opaską to mnie tak wkur
Jorginho matko boska. A reszta oki . Stać nas na 3 pkt ale trzeba zagrać na 100 % . Gramy na trudnym terenie ale to nie znaczy że nie mamy szans . Do boju Chelsea!!!
Jorginho hahaha pograne kurwa
Jeszcze z opaska. Opaska należy się Thiago,Reecowi albo Masonowi