Skrót: Chelsea 3:0 AC Milan

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.10.2022 06:02 / Ostatnia aktualizacja: 06.10.2022 06:02

Piłkarze Chelsea stanęli na wysokości zadania i w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonali na Stamford Bridge AC Milan 3:0.

Wynik w 24. minucie otworzył Wesley Fofana, który najlepiej odnalazł się w polu karnym gości po drobnym zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Od początku drugiej połowy The Blues grali bardzo dynamicznie i dominowali nad rywalami. W 56. minucie dało to drugą bramkę. Reece James dobrze dośrodkował z prawej strony, a akcję wykończył Pierre-Emerick Aubameyang. Kilka minut później wynik ustalił Reece James, który popisał się przepięknym uderzeniem pod poprzeczkę z bliskiej odległości z ostrego kąta.

Chelsea 3:0 AC Milan – skrót: