Getty Images

The Times: Agent aresztowany za groźby karalne wobec Mariny Granowskiej

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 04.10.2022 21:12 / Ostatnia aktualizacja: 04.10.2022 21:19

Policja prowadzi dochodzenie ws. czołowego brytyjskiego agenta piłkarskiego, który w maju, w trakcie procesu przejęcia Chelsea, wysłał Marinie Granowskiej maila z groźbami karalnymi, czytamy w "The Times". Agent w liście żądał 300 tys. funtów wynagrodzenia za "kluczową rolę w dużym transferze".

 

Wspomniany agent obwiniał Granowską za to że nie otrzymał zapłaty. W mailu do Rosjanki napisał: "Sprawię że zapłacisz za to, jaka jesteś. To nie groźba, to obietnica. Jeśli Chelsea mi nie zapłaci, to twoja wina. Do zobaczenia kiedyś."

 

"The Times" wszedł w posiadanie rzeczonego maila i przytacza jego treść:

 

"Dam ci szansę wszystko naprawić jak przeprosisz mnie za swoje zachowanie wobec mnie. Jeśli tego nie zrobisz, sprawię że zapłacisz za to jaka wobec mnie byłaś, zarówno prywatnie jak i biznesowo. To nie jest groźba, więc traktuj to jak chcesz. To obietnica którą składam każdemu, kto przy czymkolwiek w życiu mnie dyma lub stara się dymać. Streszczając, wisisz mi i moim partnerom 300 tys. i potrzebuję ich na już. Jeśli Chelsea nie spłaci długu, to sprawię że spłacisz go ty. Mam dość bycia dla ciebie miły."

 

Agent został zatrzymany i wypuszczony za kaucją, przez co jego tożsamość nie może zostać ujawniona. Jego adwokat zapewnia że jego klient "stanowczo odrzuca oskarżenia" i że "nie zostały mu postawione jakiekolwiek zarzuty".

Źródło: "The Times"

Partnerzy

save tax logo 004 logo drukarnia reban logo spa nad morzem logo

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close