Vieira: Gdyby mecz zakończył się remisem 1:1, obie drużyny byłyby zadowolone
Dodano: 02.10.2022 11:03 / Ostatnia aktualizacja: 02.10.2022 11:29Wczoraj po południu Chelsea z ledwością pokonała Crystal Palace 2:1. Decydującą bramkę The Blues strzelili w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. Orły mogą więc mówić o sporym pechu.
W wywiadzie udzielonym po tym spotkaniu Patrick Vieira przyznał, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Wtedy żadna z drużyn nie mogłaby czuć się poszkodowana.
– Porażka 1:2 oznacza ogromną frustrację. Oczywiście, myślę, że jeśli mecz zakończyłby się wynikiem 1:1, obie drużyny byłyby z tego zadowolone – ocenił Patrick Vieira.
– Strata gola w ostatniej minucie jest trudna do zaakceptowania, ale musimy z tego wyciągnąć wnioski i zachowywać większą koncentrację w tej fazie meczu. Dzięki temu odnosi się zwycięstwa.
– Ważne jest, żeby być skoncentrowanym do ostatniej minuty i pracować. Nie wolno dawać rywalom szansy. W drugiej połowie Chelsea nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji i wygrała tylko dzięki fantastycznej bramce Conora.
– Kiedy spojrzymy na tę sytuację, widzimy, że mamy przewagę liczebną osiem do sześciu. Conor nigdy nie powinien znaleźć się w takiej sytuacji, żeby tak zaryzykować i oddać strzał. W tej sytuacji nie broniliśmy się wystarczająco dobrze. Nasi zawodnicy byli w tamtym miejscu. Musimy nad tym popracować – dodał menedżer Crystal Palace.
- Źródło: Crystal Palace FC
OFICJALNIE: Legora sponsorem Chelsea
25.06.2026 14:14
MŚ 2026. Ekwador - Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (25.06.2026)
25.06.2026 11:51
MŚ 2026. Tunezja - Holandia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (26.06.2026)
25.06.2026 10:31
The Athletic: Obrońca Como nowym celem transferowym Chelsea
24.06.2026 19:43
BBC: Rozterki Malo Gusto. Francuz rozważa odejście z Chelsea
24.06.2026 16:56
Raport z mundialu – 2. kolejka fazy grupowej
24.06.2026 15:38
Q&A Mamadou Sarra o Mistrzostwach Świata
24.06.2026 14:25
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
nie byłbym taki pewny czy my byśmy byli zadowoleni