Fot. Getty Images

OFICJALNIE: Steve Atkins opuszcza Chelsea

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 22.09.2022 14:43 / Ostatnia aktualizacja: 22.09.2022 14:45

Chelsea ogłosiła dzisiaj, że Steve Atkins, który zajmował stanowisko dyrektora ds. komunikacji i spraw publicznych, odchodzi z klubu. Obejmie on teraz stanowisko dyrektora ds. komunikacji w McLaren Racing, jednak przez najbliższe miesiące, Atkins pozostanie starszym doradcą klubu i będzie pomagał w okresie przejściowym.

 

Przez ostatnie 14 lat, Steve był odpowiedzialny za globalne relacje z mediami klubu, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi oraz sprawy publiczne. Jako oficjalny rzecznik klubu, przemawiał w imieniu grupy właścicielskiej, zarządu, głównych trenerów, zawodników i wszystkich pracowników.

 

Todd Boehly, prezes Chelsea, podziękował Atkinsowi za pracę na rzecz klubu.

 

– W imieniu wszystkich członków zespołu, chcemy podziękować Steve'owi za jego 14-letnie oddanie Chelsea FC. Bardzo cenimy jego rady i przez kilka następnych miesięcy będziemy jeszcze wykorzystywać jego doświadczenie oraz wiedzę. Życzymy mu wszelkich sukcesów w nowej, starej, roli w McLaren Racing.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close