Skrót: Chelsea 1:1 RB Salzburg

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.09.2022 04:37 / Ostatnia aktualizacja: 15.09.2022 04:37

Chelsea wciąż bez zwycięstwa w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Po porażce z Dinamem Zagrzeb The Blues zremisowali na swoim stadionie z RB Salzburg 1:1.

Obie bramki padły w drugiej połowie. W 48. minucie wynik otworzył Raheem Sterling, który ładnym strzałem pokonał bramkarza rywali po podaniu od Masona Mounta. Do wyrównania w 75. minucie po kontrataku doprowadził Okafor. Podopieczni Grahama Pottera usilnie walczyli o odzyskanie prowadzenia, ale ich starania nie doprowadziły do strzelenia drugiej bramki.

Chelsea 1:1 RB Salzburg – skrót:

Źródło: HooFoot