Skrót: Chelsea 2:1 West Ham United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.09.2022 18:31 / Ostatnia aktualizacja: 03.09.2022 18:31

Rzutem na taśmę Chelsea pokonała West Ham United w meczu 6. kolejki Premier League. The Blues musieli odrabiać straty po trafieniu Michaila Antonio, ale dzięki grze do ostatniej minuty sięgnęli po komplet punktów.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron Młoty nieoczekiwanie objęły prowadzenie za sprawą trafienia Michaila Antonio. Nieco ponad 10 minut później do wyrównania doprowadził Ben Chilwell. W końcówce Niebiescy robili wszystko, by strzelić drugą bramkę i w 88. minucie dopięli swego. Po dośrodkowaniu Bena Chilwella znakomitym uderzeniem popisał się Kai Havertz, który zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

Chelsea 2:1 West Ham United – skrót: