Składy: Chelsea vs. West Ham United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.09.2022 15:00 / Ostatnia aktualizacja: 03.09.2022 15:00

Już tylko niecała godzina pozostała do rozpoczęcia meczu Chelsea z West Hamem. Sprawdźmy, w jakich składach obie drużyny pojawią się na murawie Stamford Bridge.

Źródło: twitter

Garden
komentarzy: 644
03.09.2022 16:50

45 minut, 0 sytuacji. 8 rogów, 0 zagrożenia. Tragedii ciąg dalszy. Broja na drugie 45 na amerykańca i może coś drgnie, a jeśli młotki przypresuja mocniej to może być sraczka

03.09.2022 15:32

Tomek jaja sobie robi,zastępuje Havertza mizernym Pulim w ataku,żałosne.Menda jak zwykle na bramce.Szok też że3 Mejson na ławce.