
Chelsea i Bayern najpoważniej zainteresowane Nabilem Fekirem
Dodano: 11.12.2018 23:40 / Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 23:40Kolejne doniesienia "France Football" na temat zainteresowania Chelsea piłkarzem z Ligue 1. Tym razem wydaje się wracać temat Nabila Fekira, którego bacznie obserwuje również Bayern Monachium.
Francuski tygodnik donosi, że Chelsea pracuje nad odciążeniem Edena Hazarda w kwestii odpowiedzialności za strzelanie bramek i zaliczanie asyst. W związku z tym, klub szuka wzmocnień formacji ofensywnej.
Po Florianie Thauvinie i Edinsonie Cavanim, kolejnym nazwiskiem łączonym z klubem ze Stamford Bridge jest kapitan Olympique Lyon Nabil Fekir. Francuz latem był bardzo bliski Liverpoolu, ale ostatecznie pozostał w OL.
Londyński klub bacznie obserwuje Fekira i jego przedstawiciele byli zachwyceni jego występem w Lidze Mistrzów przeciwko Manchesterowi City (2:1).
Drugi poważnie zainteresowany piłkarzem klub to Bayern Monachium, który utrzymuje z Olympique Lyon dobre relacje po zakupie Corentina Tolisso.
Mało prawdopodobnym jest, że po fiasku przenosin do Liverpoolu za Fekira znów trzeba byłoby zapłacić 60 milionów euro. Tym razem żądania Francuzów miałyby być niższe.
- Źródło: "France Football", za Get French Football News
Najnowsze atykuły

BBC: Marc Guiu może trafić do Sunderlandu na roczne wypożyczenie
30.07.2025 17:58
OFICJALNIE: Ishé Samuels-Smith piłkarzem Strasburga
30.07.2025 16:51
The Athletic: Leo Castledine jednak nie zostanie sprzedany. Czeka go kolejne wypożyczenie
30.07.2025 16:20
BBC: Ishe Samuels-Smith opuści Chelsea i przeniesie się do Strasbourga
30.07.2025 12:32
Głosowanie na najlepszego zawodnika lipca!
30.07.2025 08:23
Romano: Chelsea przygotowuje się do rozmów z Markiem Cucurellą ws. przedłużenia kontraktu
29.07.2025 17:59
OFICJALNIE: Coelho dołącza do sztabu RC Strasbourg
29.07.2025 11:07
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.