Składy: Southampton vs. Chelsea
Dodano: 30.08.2022 19:45 / Ostatnia aktualizacja: 30.08.2022 19:45Najnowsze artykuły
Raport z mundialu – 3. kolejka fazy grupowej
28.06.2026 08:09
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Loftus-Dzik ostatnio ważny dla nas zawodnik. W końcu wszedł na swój poziom i oby jak najdłuzej bez kontuzji. Lubię gościa.
Żorżi top.
Dzisiaj bedzie najlepszy
Bardzo sie zmienil .
Kante kontuzja, Conor czerwona, Kova jeszcze niegotowy... kogo w takim razie chcieliście zobaczyć w środku?
Tomek zaszalal .4-5-1. Powodzwnia
Tuchel w Żorżinjo to chyba sie zakochal.. Czekam na wirtuozerie tego grajka najbardziej. Potem na super rajdy Ziyech'a...
Jest kim straszyć z ławki...
Sterling na szpicy już ciekawiej wygląda niż Kai.Jednak skład bez Jamesa jest mocno osłabiony niestety.Oby tylko to na świętych wystarczyło
Z wyborem Ziyecha Tuchel mnie zaskoczył, prędzej bym się spodziewał Broji na środku i Havertza na boku czy Mounta na skrzydle a Gilmoura w pomocy. Ważne żeby Kovacic pograł chociaż te 15 minut, bo będzie potrzebny jak Kante czeka dłuższa przerwa.
Omg Jorg again, co ten Tuchel w nim widzi? Obi mikel przy nim to był ultra ofensywny rozgrywający, z tą różnicą ze bronić potrafił... Reszta niby ok, ciekawe co Zjesz pokaze
Panowie Ziyecha?
Proszę was,miał odejść do Ajaksu a tu wychodzi w pierwszych składzie?
Kosztem Broji nawet bym postawił na Czukwumeke,młody zawodnik a grywal w AV w PL.
Czy takie posunięcie przez Tuchela nie jest poddawane za dużym ryzykiem?
Obym mówił nie prawdę i się bardzo mylił..
Ciekawe czy Chukwuemeka dostanie swoją szansę dzisiaj
Formacja 4-3-3. James odpoczywa, wiec Azpi musi sie spisac jak kiedys nas przyzwyczail