Skrót: Chelsea 2:1 Leicester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 27.08.2022 20:28 / Ostatnia aktualizacja: 27.08.2022 20:28

Po dwóch bramkach Raheema Sterlinga Chelsea pokonała w sobotnie popołudnie Leicester City 2:1. Dla Lisów honorowe trafienie zaliczył Harvey Barnes.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Wynik w 47. minucie otworzył Raheem Sterling, który popisał się efektownym uderzeniem zza pola karnego. Kilkanaście minut później Anglik wpisał się na listę strzelców po raz drugi, a znakomitym podaniem obsłużył go Reece James. Chwilę później Lisy strzeliły bramkę kontaktową, a na listę strzelców wpisał się Harvey Barnes. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Chelsea 2:1 Leicester City – skrót: