Fot. Getty Images

Rodgers: Fofana nie zostanie uwzględniony w kadrze na mecz z Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.08.2022 15:27 / Ostatnia aktualizacja: 25.08.2022 15:27

W najbliższy weekend Chelsea zmierzy się z Leicester City. Na dzisiejszej konferencji prasowej Brendan Rodgers przyznał, że udziału w tym spotkaniu nie weźmie Wesley Fofana, którym The Blues interesują się od kilku tygodni.


Chelsea złożyła za francuskiego defensora już trzy oferty, ale wszystkie zostały odrzucone. Jeśli wierzyć doniesieniom piłkarskich mediów, klub ze Stamford Bridge nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i przed końcem okna transferowego złoży kolejną ofertę za zawodnika Lisów.


– Fofana nie będzie dostępny na ten weekend. Ostatnio trenował z drużyną U21 – poinformował Brendan Rodgers. Czy będzie czwarta oferta? Nie jestem o tym przekonany. Nie koncentruję się na tym. Nie mogę tracić energii na myślenie o tym. Wszystko zależy od rozmów między klubami. Musimy dalej pracować z tym, co mamy.


– Dla mnie zawsze ważne jest zaangażowanie i to, by piłkarze angażowali się w życie zespołu. Jeśli nie są w odpowiednim nastroju, my i tak musimy iść dalej. Kiedy okno transferowe dobiegnie końca, wszystko stanie się jaśniejsze.


– Mecze z Chelsea zawsze są trudne. Jest to czołowa drużyna. W starciu ze Spurs pokazali, że są bardzo dobrzy, mają dobrych pod względem technicznym piłkarzy i mają motywację do wygrywania. Będą chcieli odpowiedzieć po meczu z Leeds – zauważył menedżer Lisów.

Źródło: "Leicester Mercury"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close