Skrót: Leeds United 3:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 21.08.2022 18:49 / Ostatnia aktualizacja: 21.08.2022 18:49

W meczu 3. kolejki Premier League Leeds United nieoczekiwanie pokonało na swoim stadionie Chelsea 3:0. Pawie wykazały się imponującą wolą walki, wytrzymałością i zasłużenie sięgnęły po komplet punktów.

Leeds objęło prowadzenie w 33. minucie. Fatalny błąd popełnił Édouard Mendy, który dał odebrać sobie piłkę Aaronsonowi. 21-latek przechytrzył Senegalczyka i po chwili umieścił piłkę w bramce. Zaledwie cztery minuty później gospodarze podwyższyli prowadzenie po trafieniu Rodrigo, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Wynik meczu ustalił w 69. minucie Harrison, który świetnie wykończył szybką akcję swojej drużyny.

Leeds United 3:0 Chelsea – skrót: