Fot. Getty Images

The Athletic: Fofana poprosił o pozostawienie go poza kadrą na mecz z Southampton

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 19.08.2022 15:50 / Ostatnia aktualizacja: 19.08.2022 15:50

Menedżer Leicester City, Brendan Rodgers, zamierza nie powołać na zbliżający się mecz z Southampton Wesleya Fofany. Francuz poprosił o to, czy może nie wziąć udziału w tym spotkaniu, a ma to związek z jego transferem do Chelsea.

 

Rodgers poinformował na przedmeczowej konferencji prasowej, że byłby gotów nie powołać Fofany na nadchodzące spotkanie, jeśli piłkarz nie byłby w stanie skupić się w 100% na meczu.

 

– Jeśli zawodnicy nie są całkowicie skoncentrowani i oddani klubowi lub po prostu nie mają odpowiedniego nastawienia, nie pomaga nam to. Musimy być pewni, że wszyscy są w 100% skoncentrowani na grze, abyśmy mogli prezentować najlepszy futbol. Będę to oceniał po treningach – powiedział Rodgers.

 

Uważa się, że Chelsea nie planuje na razie złożyć trzeciej oferty za Francuza, ale Rodgers najprawdopodobniej nie weźmie pod uwagę Fofany przy ustalaniu składu na mecz z Southampton.

 

Jak dodaje Ben Jacobs z CBS Sports, Wesley Fofana odbył w tym tygodniu kilka rozmów z Brendanem Rodgersem i powtórzył swoje życzenie, by opuścić klub. Chelsea musi złożyć wysoką ofertę za Francuza, jeśli chce poddać próbie asertywność Leicester City. The Blues mają nadzieję nie przekroczyć 80 milionów funtów, ale ostatecznie, by przekonać Lisy, potrzebnych może być 85 milionów funtów.

Źródło: The Athletic / CBS Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close