Składy: Chelsea vs. Tottenham
Dodano: 14.08.2022 16:30 / Ostatnia aktualizacja: 14.08.2022 16:30Najnowsze artykuły
Raport z mundialu – 3. kolejka fazy grupowej
28.06.2026 08:09
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Siema ma ktoś jakiś stream?
Sterling na żądle za dobrze to nie wygląda niestety.Dziwne też że Benek tylko na ławce siedzi
Havertz lepiej. hee.
Tuchel skład ustawił pod Tottenham,azpi w trójce może by nie dał rady,James w trójce to też po części ryzyko,RLC grywal na wahadle i to różnie bywało ale największą niespodzianką to Havertz w wyjściowej 11-stce kosztem Broji.
A u nich Kane nie siedzi nawet na lawce
Bo jest w podstawie przecież
Przed chwila patrzylem na fashscore jaka formacja graja i tam bylo jakies dziwne nazwisko w wyjsciowym skaldzi, a jego wcale. Tutaj zawsze patrze tylko nasz sklad
Ciekawe czy gramy 4-3-3 czy dalej wahadła i wtedy cheek albo jako prawy wahadłowy lub w środku bloku obronnego
RLC na wahadle tak jak z Realem w Madrycie. TT wie co robi :) Wystawił na obecną chwilę najlepszy, najmocniejszy skład, który może dać nam 3 pkt.
Oby Koulibaly dziś był już gotowy na 90 min.
Rlc i juz się boję
Wg mnie to ofensywny sklad. Moze liczy na kontry, bo totki lubia atakowac
Jorginho to był pewniak bo karnego strzelił to jak można go na ławce posadzić mimo,że słabo grał..do tego Havertz..
Wydaje mi się że przejdziemy na formacje z 4 obrońcami, formacja 4-3-3 . Zaskoczenie to widok RLC tak ważnym meczu ale ciekawe jak zagra . Niech ofensywa nie zawiedzie . Do boju Chelsea!!!
RLC???? Czyli James na obronie szkoda ale boje się tej prawej strony
Trochę dziwny skład James na obronie no i jestem ciekawy RLC na wahadle