Fot. Getty Images

LGdS: Chelsea się nie poddaje. Prace nad sprowadzeniem dwóch piłkarzy Interu trwają

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.08.2022 17:36 / Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022 17:36

Chelsea stała się bardzo aktywna na piłkarskim rynku transferowym. W ostatnich dniach na Stamford Bridge trafiło dwóch nowych piłkarzy, ale możliwe, że na tym nie koniec. "La Gazzetta dello Sport" informuje, że klub z zachodniego Londynu nieustannie pracuje nad pozyskaniem dwóch piłkarzy Interu Mediolan.


Mowa oczywiście o Cesare Casadeim oraz Denzelu Dumfriesie. Chelsea od dłuższego czasu zabiega o obu tych zawodników i kontaktowała się z ich agentami więcej niż jeden raz.


Na tę chwilę Inter stoi na stanowisku, że Casadei i Dumfries nie są na sprzedaż, ale niczego nie można wykluczyć. Jeśli Chelsea zaoferowałaby za Dumfriesa powyżej 50 milionów euro, taka oferta z pewnością zostałaby poważnie rozważona. A jeśli chodzi o Casadeiego, Inter odrzucił pierwszą ofertę The Blues w wysokości ośmiu milionów euro. Włosi chcieli zapisania w umowie prawa odkupu, ale Chelsea kategorycznie odrzuciła taką możliwość. Jeśli klub ze Stamford Bridge naprawdę chce pozyskać utalentowanego pomocnika, będzie musiał podwoić swoją ofertę.


Doniesienia z Anglii sugerują także, że Chelsea pójdzie na całość i złoży bardzo atrakcyjną ofertę nie za dwóch, ale za trzech zawodników Interu. The Blues chcieliby sprowadzić, oprócz Casadeiego i Dumfriesa, także Milana Škriniara. Taka operacja brzmi jak "football fantasy", ale czas wszystko zweryfikuje.

Źródło: "La Gazzetta dello Sport", za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Fan The Blues
komentarzy: 17
05.08.2022 22:17

Tylko nie dumfries

+
-1
adam_cfc
komentarzy: 98
06.08.2022 04:56

Dlaczego nie? Chłopak młody wybiegany, dobry. Ja jestem na tak

+
2
thesabr3
komentarzy: 1640
05.08.2022 21:11

Lepiej się skupić na samym Škriniarze

+
9

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close