Skrót: Udinese Calcio 1:3 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 30.07.2022 08:47 / Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 08:47

W piątkowym meczu towarzyskim Chelsea po dobrej grze pokonała Udinese Calcio 3:1. Przed przerwą The Blues strzelili dwie bramki, a w drugiej części gry dołożyli jeszcze jedną.

W 20. minucie wynik otworzył N’Golo Kanté, który zdecydował się na precyzyjny mocny strzał tuż zza pola karnego. Kilkanaście minut później prowadzenie drużyny z zachodniego Londynu podwyższył Raheem Sterling, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Chelsea.

Kilka minut przed przerwą bramkę kontaktową strzelił Gerard Deulofeu. Hiszpan wpisał się na listę strzelców po dobrym kontrataku swojej drużyny.

Wynik spotkania tuż przed końcowym gwizdkiem ustalił Mason Mount, który wykorzystał podanie od Calluma Hudsona-Odoia.

Udinese Calcio 1:3 Chelsea – skrót:

Źródło: YouTube