Agüero: Manchester City zatęskni za Sterlingiem i Jesusem
Dodano: 19.07.2022 18:16 / Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 18:16W tym roku Manchester City zdecydował się na sprzedaż Raheema Sterlinga oraz Gabriela Jesusa. Anglik trafił do Chelsea, zaś Brazylijczyk do Arsenalu. Sergio Agüero, były znakomity napastnik The Citizens, przyznał, że Pep Guardiola będzie tęsknił za ww. zawodnikami.
W bieżącym oknie transferowym na Etihad Stadium dużo się dzieje. Szeregi klubu zasilił Erling Haaland, w którym pokładane są olbrzymie nadzieje. Pep Guardiola postanowił, w ramach przebudowy drużyny, że nie potrzebuje już Raheema Sterlinga i Gabriela Jesusa. W ostatnich latach obaj zawodnicy pełnili ważną rolę w zespole mistrza Anglii.
– Myślę, że Haaland to elitarny piłkarz, który będzie wiedział, jak pogodzić swój styl gry ze stylem drużyny Pepa. Na pewno będzie potrzebował trochę czasu na początku, podobnie jak ja, ale kiedy już wszyscy się zgrają, będzie łatwiej. Moim zdaniem Haaland ma wszystko, by dać to, czego się od niego oczekuje, czyli bramki – przyznał Sergio Agüero.
– Sterling i Jesus pełnili ważną rolę w City. Jestem pewny, że będą za nimi tęsknić. Obaj są świetnymi piłkarzami. City będzie miało nowy atak, ale są świetnym zespołem i na pewno będą gotowi na wyzwania – zapewnił Argentyńczyk.
- Źródło: "London Evening Standard"
Marca: Chelsea monitoruje sytuację Antonio Rüdigera!
07.11.2025 16:40
Palmer oraz cztery zawodniczki zostały nominowane do tytułu The Best FIFA Men's Player 2025!
07.11.2025 11:16
João Pedro: Musimy w końcu zacząć kontrolować przebieg meczów
07.11.2025 10:31
BBC: Wyjątkowa oferta Chelsea. Szampan, wykwintny posiłek i zwiedzanie stadionu
06.11.2025 19:23
Garnacho: Po moim golu powinniśmy strzelić kolejnego
06.11.2025 16:21
Październikowy raport z wypożyczeń
06.11.2025 13:36
BBC: Czy Enzo Maresca zbyt dużo rotuje składem?
06.11.2025 11:37
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.