Fot. Getty Images

Hudson-Odoi: Czuję się bardzo silny

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.07.2022 17:55 / Ostatnia aktualizacja: 18.07.2022 17:55

W nocy z soboty na niedzielę Chelsea rozegrała pierwszy tegoroczny sparing. Jej rywalem był Club América. 45 minut w tym spotkaniu rozegrał Callum Hudson-Odoi, dla którego był to pierwszy występ po wielu miesiącach przerwy spowodowanej problemami zdrowotnymi.


Po spotkaniu z meksykańską drużyną Anglik zapewnił, że czuje się bardzo dobrze i jednocześnie wyraził swoją radość z powrotu na boisko.


– Naprawdę dobrze jest wrócić, zwłaszcza po czterech miesiącach nieobecności – zaczął Callum Hudson-Odoi w wywiadzie udzielonym po meczu z Club América. Powrót do gry jest fajny i czuję, że jestem naładowany. Nosi mnie, żeby znowu wyjść na boisko.


– Myślę, że chłopaki poradzili sobie w tym meczu bardzo dobrze. Osiągnęliśmy dobry wynik na początku przygotowań i teraz musimy dalej naciskać. Tutaj zaczyna się ciężka praca, a teraz czekamy na kolejny mecz.


– Czuję się naprawdę silny. Złapanie odpowiedniego rytmu zajęło mi trochę czasu, ale podczas meczu czułem się dobrze i miejmy nadzieję, że teraz nadal będziemy rozwijać się jako zespół. Nasi rywale pokazali, że są silną drużyną, ale spodziewaliśmy się tego. Wiedzieliśmy, że będzie trudno, ale dobrze się przygotowaliśmy i był to dla nas dobry trening. Fajnie, że wszyscy dostali 45 minut. Wszyscy potrzebujemy gry. To krok we właściwym kierunku pod względem sprawności i miejmy nadzieję, że będziemy budować na tym naszą formę – dodał wychowanek The Blues.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close