The Athletic: Niebawem Chelsea ogłosi nazwisko nowego dyrektora generalnego
Dodano: 14.07.2022 18:25 / Ostatnia aktualizacja: 14.07.2022 18:25Todd Boehly nie próżnuje w pierwszych miesiącach zarządzania Chelsea. Londyński klub coraz śmielej działa na rynku transferowym, a nowa twarz ma pojawić się także w zarządzie.
Źródła The Athletic informują, że w niedalekiej przyszłości Chelsea ogłosi nazwisko nowego dyrektora generalnego. Ma nim został Tom Glick, były dyrektor Manchesteru City. W zachodnim Londynie Amerykanin ma zająć się sprawami biznesowymi.
W ubiegłym miesiącu Glick miał zgodzić się na objęcie nowej funkcji, ale klub zwlekał z podpisaniem umowy, gdyż skupił się na rozmowach ws. Raheema Sterlinga i na innych transferach. Glick zastąpi Guya Lautence'a, który był dyrektorem generalnym Chelsea od stycznia 2018 r., a z piastowaną funkcją pożegnał się w ubiegłym miesiącu.
Chelsea planuje także zatrudnienie nowego dyrektora sportowego. Ma on zostać zatrudniony najpóźniej przed styczniowym oknem transferowym.
- Źródło: The Athletic
Raport z mundialu – 3. kolejka fazy grupowej
28.06.2026 08:09
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Boehly wchodzi z buta. Działa zdecydowanie, wie co robi, nie stroga chojraka. Wyraźnie widać że liczy się że zdaniem Tuchela w sprawach transferowych, co bardzo mi imponuje i czego brakowało mi za Romana. Do tego renesansi w strukturach klubu nie robi na szybko, wziął na siebie ciężar negocjacji, czego wielu z nas nie docenia, a co pochłania mnóstwo czasu, jest cierpliwy. Panowie i Panie zmierzamy świetnym kierunku i za steramy mamy świetnego kapitana. Byłem z CFC przed Romkiem, pamiętam kiedy wkraczał do klubu i powiem szczerze, że teraz wygląda to lepiej, wygląda to na bardziej przemyślane działanie niż 19 lat temu!