Sarri: Nie mogę się doczekać świątecznych meczów

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 05.12.2018 00:34 / Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 00:34

W przeciągu najbliższych 32 dni Chelsea rozegra aż dziesięć meczów. Maurizio Sarri nie kryje swojej ekscytacji z tego wyzwania i wspomina, że miał już do czynienia z tak wielką intensywnością grania spotkań we Włoszech.

 

Napięty terminarz Premier League w okresie w pobliżu świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku co roku wywołuje debaty. Wielu trenerów narzeka, że ich piłkarze są wówczas wręcz wycieńczeni.

 

– To bardzo trudny okres. To dlatego, że w grudniu mamy aż siedem meczów w Premier League. Ale patrzymy na ten okres jak na szansę, a nie jak na problem. Mamy szansę zdobyć dużo punktów.

 

– Kiedy pracowałem w Serie B we Włoszech, graliśmy trzy mecze: 22, 27 i 31 grudnia i myślę, że było fantastycznie. Pamiętam, że atmosfera na stadionie była bardzo dobra.

 

– Bardzo lubię grać w tym okresie. Oczywiście, będzie bardzo trudno, bo musimy grać 22, 26, 30 grudnia, a także 2 i 5 stycznia, więc nie będzie łatwo. Ale już nie mogę się doczekać – skończył trener The Blues.

Źródło: "London Evening Standard"
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close