Fot. Getty Images

The Telegraph: Marina Granowska odejdzie z Chelsea

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 20.06.2022 13:23 / Ostatnia aktualizacja: 20.06.2022 13:23

Według doniesień Matta Lawa z "The Telegraph", Marina Granowska może być kolejnym członkiem zarządu, który w najbliższym czasie opuści Chelsea.

 

Klub wydał dzisiaj oświadczenie, w którym poinformował, że Bruce Buck przestanie pełnić funkcję prezesa 30 czerwca 2022 roku, a jak poinformował Matt Law z "The Telegraph", jego następcą ma być Todd Boehly. Według tego samego dziennikarza, w ślady Bucka może pójść dyrektor klubu, Marina Granowska.

 

Jeśli odejście Rosjanki zostanie potwierdzone przed zamknięciem okna transferowego, co według niektórych źródeł jest prawdopodobne, Boehly zostanie nie tylko prezesem, ale przejmie również negocjacje transferowe, którymi za rządów Romana Abramowicza zajmowała się Granowska. Amerykanin już teraz osobiście negocjuje powrót Romelu Lukaku do Interu.

 

Odejście Mariny Granowskiej z klubu oznacza, że niepewny swojej przyszłości w Chelsea może być również Petr Cech, który w ostatnim roku ściśle współpracował z Thomasem Tuchelem w sprawach piłkarskich oraz transferowych. Były piłkarz The Blues został zatrudniony na stanowisko doradcy przez Granowską i teraz będzie musiał zdecydować, czy chce kontynuować współpracę z klubem.

 

Bardzo prawdopodobne jest również to, że nowi właściciele będą musieli zatrudnić nowego dyrektora sportowego, ale do tego czasu Boehly i Tuchel przejmą większość obowiązków, którymi zajmowała się Granowska.

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Mungo28
komentarzy: 107
20.06.2022 14:44

Z jednej strony fajnie, jak są łącznicy między starym, a nowym, a z drugiej taki twardy reset może się okazać lepszy w dłuższej perspektywie. Szkoda babki, bo potrafiła jednak ściągnąć trochę dobrze zapowiadających się piłkarzy, często grubo poniżej wartości rynkowej.

+
11
thesabr3
komentarzy: 1001
20.06.2022 13:46

To nam wyjdzie na dobre. Nowy właściciel, nowy zarząd oby tylko zatrudnili kogoś ogarniętego w jej miejsce

+
8
FanTheBlues
komentarzy: 1855
20.06.2022 13:43

I niech zabierze ze sobą wszystkie swoje niewypały transferowe

+
8

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close