Fot. Getty Images

Daily Mail: Hudson-Odoi zmotywowany jak nigdy. Narzucił sobie morderczy reżim treningowy!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.06.2022 20:52 / Ostatnia aktualizacja: 07.06.2022 20:52

Callum Hudson-Odoi ma za sobą nieudany sezon. Anglik miał sporo problemów zdrowotnych, ale obecnie jest już zdrowy i chce jak najszybciej wrócić do optymalnej formy. "Daily Mail" informuje, że 21-latek trenuje obecnie w Cobham i narzucił sobie morderczy reżim treningowy.


Callum Hudson-Odoi miał zaordynować sobie "brutalne" indywidualne sesje treningowe. Anglik chce wrócić do wysokiej formy przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego. Po raz ostatni wystąpił w meczu z Luton Town w FA Cup 2 marca. Rozegrał wówczas 62 minuty. Później zmagał się z problemami ze ścięgnem Achillesa, przechodził liczne zabiegi, badania i nie był w stanie normalnie trenować i grać.


Wychowanek Chelsea najgorsze ma już za sobą i obecnie odbywa intensywne indywidualne sesje treningowe, by odzyskać sprawność po ostatnich miesiącach. Hudson-Odoi zrezygnował z letnich wakacji i codziennie pojawia się w opustoszałym Cobham. Młody zawodnik chce zapomnieć o ostatnich problemach i mocno rozpocząć najbliższy sezon.

Źródło: "Daily Mail"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Wojtas
komentarzy: 3294
08.06.2022 10:31

Trzeba docenić że Hudson próbuje i widać że mu zależy skoro narzucił sobie intensywny trening. Jeżeli w tym okienku np pozyskamy Dembele i sprzedamy Pulisica to uważam Hudson mógłby pójść na wypożyczenie do którejś drużyny z PL . Było by to dobre rozwiązanie dla obu stron. Nabrałby więcej minut co wtedy mogłoby przełożyć się na liczby .

lololo
komentarzy: 425
07.06.2022 22:58

Bardzo młody wychowanek a jeśli to prawda o tych treningach to trzeba to chwalić i mieć nadzieję że to nie tylko słomiany zapał. Ma spora konkurencję i możliwe że jeszcze się zwiększy. Tuchel monitoruje go na pewno codziennie więc to jego decyzję będzie wiążącą. Zastanawiam się czy Odoi będzie chciał iść na wypożyczenie gdyż przecież już były wzmianki że chciał odejść do Niemiec gdy u nas nie grał.

CFCF
komentarzy: 181
07.06.2022 21:42

W przeciwieństwie do Pulisica ma 21 lat, więc trudno powiedzieć czy nie rozwinie się w przyszłości, w dodatku nic nas nie kosztował. Albo niech zostanie, albo niech odejdzie na wypożyczenie do klubu Premier League - takiego, w którym pogra regularnie. Jakieś Leeds, Palace czy Southampton pewnie by się na niego skusiły na sezon.

chelsefan
komentarzy: 2697
07.06.2022 21:01

Powinien zostac ale ostatni sezon szansy. Ale niech go tomek na wahadle nie ustawia bo to jest gwalt na nim w bialy dzien.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close