Skrót: Chelsea 2:1 Watford

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 22.05.2022 19:33 / Ostatnia aktualizacja: 22.05.2022 19:33

W meczu wieńczącym zmagania ligowe w Premier League w sezonie 2021/22 Chelsea rzutem na taśmę pokonała Watford 2:1. Decydująca bramka padła chwilę przed końcowym gwizdkiem sędziego.

The Blues objęli prowadzenie po siedmiu minutach gry. Kenedy ładnie dograł do Kaia Havertza, a ten skutecznie wykończył akcję. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, choć podopieczni Thomasa Tuchela stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji bramkowych.

W drugiej połowie tempo spotkania wyraźnie spadło. W 87. minucie do wyrównania nieoczekiwania doprowadził Dan Gosling, ale nie była to ostatnia bramka tego dnia. W ostatnich minutach spotkania szalę zwycięstwa na korzyść Chelsea przechylił rezerwowy Ross Barkley.

Chelsea 2:1 Watford – skrót: