Skrót: Chelsea 1:1 Leicester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.05.2022 04:02 / Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 04:02

W przedostatnim meczu w tym sezonie Chelsea zremisowała z Leicester City 1:1. Obie bramki padły przed przerwą.

Wynik spotkania już w szóstej minucie otworzył James Maddison, który popisał się bardzo ładnym strzałem zza pola karnego. Chelsea usilnie dążyła do strzelenia wyrównującej bramki, dominowała nad rywalami i strzeliła ją w 35. minucie. Po pięknym dośrodkowaniu Reece'a Jamesa na długi słupek, skutecznym strzałem popisał się niezawodny w takich sytuacjach Marcos Alonso.

W drugiej połowie przewaga The Blues nie ulegała dyskusji, jednak mimo wielu szans, nie udało im się strzelić decydującej bramki. Tym samym spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Chelsea 1:1 Leicester City – skrót: