Fot. Chelsea FC

OFICJALNIE: Chelsea nawiązała współpracę z Amber Group

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 12.05.2022 13:43 / Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022 13:43

Chelsea ogłosiła dzisiaj podpisanie umowy z nowym partnerem, którym jest Amber Group, czyli światowy lider w zakresie produktów i infrastrukutury zasobów cyfrowych. W ramach tego partnerstwa, logo WhaleFin – flagowej platformy cyfrowej tej firmy – zostanie umieszczone na strojach zarówno męskich, jak i damskich drużyn od początku sezonu 2022/23.

 

Guy Laurence, dyrektor naczelny Chelsea:

 

– To niezwykle ekscytująca współpraca dla naszego klubu. Łączy nas ona z jedną z najbardziej zaawanzowanych firm zajmujących się aktywami cyfrowymi na świecie. Amber Group przez to partnerstwo będzie rozszczerzać zasięg swojej platformy na całym świecie, ale nie tylko przed setkami milionów fanów Chelsea. Poznawać będą ją również miliardy, które oglądają Premier League każdego roku.

 

Michael Wu, dyrektor generalny Amber Group:

 

– Współpraca z Chelsea jest dla nas momentem przełomowym, ponieważ wkraczamy dzięki niej na kolejny etap naszego globalnego wzrostu. Dzięki piłce nożnej, która jest w stanie gromadzić globalną publiczność niezależnie od kultury, języka i narodowości, jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować pełny potencjał zasobów cyfrowych międzynarodowej publiczności. Dzięki bogatej historii klubu, Chelsea jest drużyną, z którą z dumą współpracujemy. Cieszymy się, że możemy nawiązać partnerstwo z jedną z najlepszych drużyn angielskiej Premier League.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Kris1978
komentarzy: 855
12.05.2022 19:42

Najlepiej zmienić sponsora na koszulkach z przodu bo na tą 3 patrzeć nie można poza tym oni się na nas wypieli tak hiundai więc czekam na zmianę tej okropnej 3

+
13
thesabr3
komentarzy: 1640
13.05.2022 14:04

Wrzucą na klatę tego wieloryba i wcale lepiej to nie będzie wyglądało niż ta 3 ....

+
5
Nufrevi
komentarzy: 182
12.05.2022 17:55

Szkoda, że nie "Amber" na koszulkach, czcionka by pasowala lepiej niz WhaleFin. Jeszcze pewnie ten zielony wieloryb bedzie, bleh...

+
3

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close