Moyes: Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z postawy moich zawodników

Autor: Piotr Różalski Dodano: 24.04.2022 19:53 / Ostatnia aktualizacja: 24.04.2022 19:53

Chelsea udało się pomścić tegoroczną porażkę z London Stadium, kiedy zespół uległ West Hamowi United 2:3. W niedzielne popołudnie gospodarze pokonali rywala zza miedzy po golu strzelonym w ostatnich minutach.

Trener rywala David Moyes przyznał po końcowym gwizdku, że pomimo porażki jest zadowolony z postawy swoich zawodników i dobrej organizacji.

– Przez znaczną część spotkania nie daliśmy się zastraszyć. Udało się wybronić rzut karny i musieliśmy się przekonać, czy przez ostatnie dziesięć minut będziemy w stanie dowieźć wynik, grając w osłabieniu.

– Porażka w pewnej mierze nam się nie należała, jednak przez ostatnie minuty nie broniliśmy dobrze. Uważam też, że choć Craig [Dawson] prezentował się dobrze, to mógł zapobiec odgwizdaniu rzutu karnego, wybijając piłkę lewą nogą. Swoją interwencją nie dał sędziemu innego wyboru.

Szkoleniowiec ponownie odniósł się do sytuacji związanej z kontraktem dla Declana Rice'a, którego łączy się z transferem. Wśród zainteresowanych pozyskaniem lidera Młotów jest także Chelsea.

– Klub i "Deca" wiąże trzyipółletni kontrakt, więc uważam, że nie ma powodów do paniki. Na ten moment rozmowy w sprawie nowej umowy nie są najważniejszym priorytetem. Odrzucił ostatnią ofertę od zarządu? To nic niezwykłego, przecież ludzie czasem nie zgadzają się z pewnymi warunkami. Może chce więcej zarabiać, a może taka jest taktyka negocjacyjna.

Źródło: West Ham United FC

JulieSweet
komentarzy: 187
09.05.2022 13:54

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.

CFCF
komentarzy: 123
26.04.2022 19:55

Nie wnikam kim jest ten "Race", ale RICE zagrał w tym meczu, podobnie jak i Bowen. Weszli z ławki - ale zagrali. I nie, nie weszli na 2 minuty. Skoro 8/14 użytych przez Moyesa zawodników ma rozegrane ponad 2000 minut w lidze, a 3 blisko lub ponad 1500, to nie jest to żaden rezerwowy skład typie.

Oczywiście doceniam, że posikałeś się ze szczęścia na wieść o tym, że ten biedny Masuaku okazał się zmiennikiem :) Pewnie teraz co 5 minut będziesz się tym przechwalał. Problem w tym, że te twoje urojenia o "rezerwowym składzie" nadal pozostają tylko urojeniami, bo 3 zmienników na 14-osobowy skład użyty na ten mecz to co najwyżej delikatna rotacja.

A skoro WHU grało "rezerwowym składem", to my też. RLC, Alonso, Chalobah - żaden z nich nie jest podstawowym zawodnikiem. Także zdecyduj się, albo nikt nie grał rezerwowym składem, albo graliśmy nim i my, i oni.