Pulisic: Mecz z Anglią zapowiada się pasjonująco
Dodano: 02.04.2022 13:01 / Ostatnia aktualizacja: 02.04.2022 13:01Wczoraj w Dosze odbyło się losowanie grup tegorocznego mundialu. W grupie B spotkały się reprezentacje Anglii oraz Stanów Zjednoczonych. Christian Pulisic przyznał, że rywalizacja z klubowymi kolegami będzie dla niego ciekawym doświadczeniem.
Oprócz USA i Anglii, w grupie B znalazły się także Iran oraz zespół, który pomyślnie przebrnie przez baraże (Walia zmierzy się ze zwycięzcą pary Szkocja-Ukraina). Christian Pulisic skomentował wczorajsze losowanie.
– Jestem naprawdę podekscytowany. Myślę, że to świetne losowanie. Oczywiście, mecz z Anglią będzie wyjątkowy. To trochę zabawne, gdyż pierwszy telefon, jaki dostałem po losowaniu, był od Masona Mounta. Rozmawialiśmy o tym i obaj z niecierpliwością czekamy na ten mecz – przyznał Christian Pulisic.
– Anglia ma bardzo dobry zespół, znam wielu ich zawodników, ale myślę, że to będzie naprawdę fajne spotkanie. Jesteśmy podekscytowani tym meczem. Rozmawiałem z kilkoma kolegami z drużyny i po prostu się śmialiśmy. Jesteśmy naprawdę podekscytowani. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, dobrymi kolegami. Mecz z Anglią na mistrzostwach świata zapowiada się bardzo dobrze.
– Nie skupiam się wyłącznie na meczu z Anglią, jak niektórzy sugerują. Musimy być gotowi na każdy mecz na mistrzostwach świata. Ludzie lubią nagłówki, to one wywołują szum, zainteresowanie. Ja nie patrzę na to w ten sposób. Będziemy gotowi do gry, nasi rywale także więc będzie to ciekawa bitwa – dodał zawodnik Chelsea oraz reprezentacji Stanów Zjednoczonych.
- Źródło: GOAL
Odpowiedź Mareski na oświadczenie Chelsea
29.06.2026 15:39
Oświadczenie klubu tłumaczące odejście Mareski
29.06.2026 15:06
The Athletic: Sunderland urażony ofertą Chelsea za Granita Xhakę
29.06.2026 14:21
Holandia - Maroko gdzie oglądać? Transmisja TV i online (1/16 finału MŚ 2026)
29.06.2026 13:14
Niemcy - Paragwaj gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online (1/16 finału MŚ 2026)
29.06.2026 12:58
Brazylia - Japonia gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online (1/16 finału MŚ 2026)
29.06.2026 12:45
Pedro Neto o swoich wspomnieniach związanych z mundialem
29.06.2026 11:32
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.