Moses: Razem jako jedność

Autor: Dodano: 05.08.2018 14:01 / Ostatnia aktualizacja: 05.08.2018 14:39

Victor Moses wierzy, że sezon 2018/19 może być dobry dla Chelsea jeżeli piłkarze będą ciężko pracować i szybko przyzwyczają się do stylu gry Sarriego.

 

Do Pierwszego meczu The Blues w Premier League został już niecały tydzień, więc ekscytacja i przewidywania na temat nowego sezonu są coraz częstsze, jednak już dziś rozegramy pierwszy mecz tego sezonu w meczu z Manchesterem City, w którym zawalczymy o Tarczę Wspólnoty. Moses powiedział o aspektach, w których klub z zachodniego Londynu może się poprawić pod wodzą Maurizio Sarriego:

 

– Patrzymy w przyszłość. Oczywiście mamy teraz nowego trenera, wniósł nową filozofię i coraz lepiej wyglądamy na treningach. Chcemy ciężko pracować jako drużyna i upewnić się, że rozumiemy czego od nas oczekuje i zrobić wszystko co możemy w tym sezonie. Chelsea to duży klub. Klub ze świetną historią, zdobyliśmy dużo ważnych trofeów i wciąż chcemy je zdobywać. Chcemy wciąż razem ciężko pracować z piłkarzami i możliwościami jakie mamy, aby ten klub był świetny.

 

Moses uważa, że wysoki, wyrównany poziom Premier League jest tym, co powoduje, że jest ona taka wyjątkowa:

 

– To zdecydowanie jedna z najmocniejszych lig w Europie. Klub z dołu tabeli jest w stanie pokonać drużynę z czołowej czwórki i żaden mecz w Premier League nie jest łatwy, zawsze musisz być gotowy. Kiedy grałem dla Wigan ograliśmy Manchester United, właśnie dlatego ta liga jest taka świetna. Przechodziłem z klubu do klubu. Byłem w Wigan, Crystal Palace i innych klubach Premier League, więc mam dużo doświadczenia. Musisz ciągle stawać się lepszy i uczyć się tam gdzie jesteś.

 

Moses był częścią zespołu. Który w sezonie 2016/17 sięgnął po mistrzostwo Anglii, a decyzja o zmianie jego pozycji na prawego wahadłowego była jednym z kluczowych elementów tego sukcesu. Zrozumiałe jest to, że chętnie wspomina tamten czas, ale teraz skupia się na przyszłości.

 

– To wiele dla mnie znaczy. Byłem wtedy bardzo szczęśliwy i to może nawet najlepszy moment mojego życia. Czasami patrzę w przeszłość, ale później przypominam sobie, że trzeba się skupić na nadchodzącym sezonem. To test, Premier League zawsze jest trudna, ale chcę wciąż się poprawiać, aby pomóc klubowi w osiąganiu tego na co nas stać. Chelsea to klub, w którym normą jest zdobywanie trofeów i wierzymy, że mamy piłkarzy i drużynę, która może ją wypełniać. To polega na pracy razem jako drużyna, to jest najważniejsze.

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close