Skrót: Chelsea 1:0 Newcastle

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.03.2022 18:26 / Ostatnia aktualizacja: 13.03.2022 18:26

W meczu 29. kolejki Premier League Chelsea z trudem pokonała Newcastle United 1:0. Decydująca bramka padła w ostatnich minutach spotkania.

Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg, z delikatnym wskazaniem na Chelsea i zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron The Blues nadal grali w dosyć wolnym tempie, ale mimo to zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W przedostatniej minucie podstawowego czasu gry Jorginho kapitalnie zagrał do Kaia Havertza, a ten popisał się znakomitą techniką, najpierw świetnie przyjmując długie podanie, a następnie oddając skuteczny strzał.

Chelsea 1:0 Newcastle – skrót: