Sky Italia: Agenci Christensena wracają z Barcelony. Długość umowy Duńczyka na Camp Nou dogadana
Dodano: 09.03.2022 12:49 / Ostatnia aktualizacja: 09.03.2022 12:50Jak podaje Matteo Moretto, przedstawiciele interesów Andreasa Christensena niedawno opuścili Barcelonę, po odbyciu ostatnich rozmów ws. kontraktu Duńczyka na Camp Nou.
Los representantes de Andreas Christensen han dejado Barcelona hace poco. El acuerdo con el danés es por TRES años.
— Matteo Moretto (@MatteMoretto) March 9, 2022
Z tego co udało się ustalić, obie strony ostatecznie uzgodniły umowę współpracy, która będzie obowiązywała przez trzy sezony, a nie jak się wcześniej wydawało, przez ich pięć.
- Źródło: Sky Italia
Najnowsze artykuły
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
MŚ 2026. Urugwaj - Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (27.06.2026)
26.06.2026 12:07
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Bez sensu. U nas mógł grać z Silvą i zbierać u niego szlify, by następnie go zluzować w pierwszej "11".
A wybiera Barcelonę, gdzie wcale nie musi być pierwszym wyborem.
Dobra fajnie każdy już wie,że odchodzi nie trzeba o tym pisać
Jak ty już wiesz, to nie musisz czytać
Przecież już 3 artykuły były do tego Facebook. Odchodzi to odchodzi a że wy sledzicie raz na ruski rok...
Nie rozumiem pisania co chwilę o nim skoro decyzję o odejściu podjął w grudniu. Odejdzie pożegnajmy go i tyle
Dopóki jest naszym zawodnikiem, nie widzę problemu w pisaniu o nim. Odejdzie do Barçy to naturalnie przestaniemy
Chelseapoland pisze o zawodniku Chelsea, co za upadek.......