Skrót: Burnley 0:4 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.03.2022 18:55 / Ostatnia aktualizacja: 05.03.2022 18:55

Wysokim zwycięstwem nad Burnley (4:0) Chelsea popisała się w meczu 28. kolejki Premier League. W pierwszej połowie nie padła żadna bramka, ale po zmianie stron The Blues zabrali się za strzelanie bramek i ostatecznie strzelili ich aż cztery.

Worek z bramkami rozwiązał Reece James, który wpisał się na listę strzelców zaledwie trzy minuty od wznowienia gry. Następne dwie bramki padły w odstępie kolejnych siedmiu minut, w obu przypadkach bramkarza Burnley pokonywał Kai Havertz. Ostatnie trafienie to dzieło Christiana Pulisica, który wykorzystał błąd Jamesa Tarkowskiego i uderzeniem z najbliższej odległości pokonał bramkarza rywali.

Burnley 0:4 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot