Skrót: Crystal Palace 0:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 19.02.2022 19:10 / Ostatnia aktualizacja: 19.02.2022 19:10

Po bramce w ostatnich minutach Chelsea pokonała Crystal Palace 1:0 w meczu 26. kolejki Premier League. Autorem decydującego trafienia był Hakim Ziyech.

Od pierwszej do ostatniej minuty spotkanie przebiegało w szybkim tempie, a kibice nie mogli narzekać na nudę. Brakowało jednak klarownych sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron piłkarze obu drużyn nadal utrzymywali dobre tempo, ale nie byli w stanie stworzyć okazji, po której padłby gol. Dopiero minutę przed końcem podstawowego czasu gry Marcos Alonso posłał długie, ale bardzo precyzyjne dośrodkowanie do Hakima Ziyecha na długi słupek. Marokańczyk zachował zimną głowę i technicznym uderzeniem bez przyjęcia pokonał bramkarza rywali.

Crystal Palace 0:1 Chelsea – skrót: