Fot. Getty Images

LondonWorld: Hudson-Odoi wybierze Ghanę, jeżeli ta w listopadzie poleci do Kataru

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 16.02.2022 18:14 / Ostatnia aktualizacja: 16.02.2022 18:14

Callum Hudson-Odoi będzie reprezentował barwy narodowe Ghany, jeżeli ta w marcu pokona Nigerię i awansuje do finałów Mistrzostw Świata, czytamy na łamach LondonWorld.

21-latek ma na swoim koncie występy w młodzieżowych zespołach Anglii, jak i, co najważniejsze, trzy seniorskie spotkania w trykocie z trzema lwami na piersi. Pomimo tego, że Odoi od początku swojego życia związany jest z Anglią, nigdy nie ukrywał swoich afrykańskich korzeni, m.in angażując się w akcje charytatywne na rzecz tamtejszych mieszkańców. Podczas swojej pierwszej wizyty w kraju spotkał się nawet z jej prezydentem, Naną Akufo-Addo.

 

Jak informuje LondonWorld, skrzydłowy nie ma zamiaru przesiedzieć mundialu w Katarze przed telewizorem, obserwując jak świetnie drużyna Garetha Southgate'a radzi sobie bez niego. Jest on gotowy przerodzić swoją miłość do kraju pochodzenia swoich rodziców w występy dla ghańskiej reprezentacji, z którą, w przypadku awansu, jest gotowy pojechać na tegoroczne Mistrzostwa Świata.

 

Pomimo tego, że Hudson-Odoi ma już na swoim koncie spotkania w seniorskiej reprezentacji Anglii, cała operacja byłaby możliwa dzięki wiekowi samego zawodnika, a dokładnie dzięki temu, że trzy wspomniane spotkania w drużynie Southgate'a rozegrał on przed ukończeniem 21-ego roku życia.

Źródło: LondonWorld

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Midnite
komentarzy: 1053
17.02.2022 14:28

Czyli pójdzie na gotowe? Za kogo on się uważa?!

warlock69
komentarzy: 89
17.02.2022 13:09

"Callum Hudson-Odoi będzie reprezentował barwy narodowe Ghany, jeżeli ta w marcu pokona Nigerię i awansuje do finałów Mistrzostw Świata, czytamy na łamach LondonWorld" Zamiast się zdecydować na grę już teraz i pomóc awansować na mundial to tą wypowiedzią zostawia sobie furtkę w kadrze Anglii że jest jeszcze do wzięcia. Trochę to słabe.

PaździochMarian
komentarzy: 152
16.02.2022 20:43

Hudson the best! Życzę udanych mistrzostw, czy to jako reprezentant Ghany czy też Anglii. Wspore wzmocnienie niezależnie od tego gdzie gra. Szczególnie mnie cieszy, że nosi niebieski trykot z trójką na piersi.

eden1905
komentarzy: 1495
16.02.2022 20:34

Wybierzę Ghane, bo Anglia to dla niego za wysoki poziom. Przecież chłop nie potrafi przedryblować byle obrońcy. Ten typ z Palmerias wyjaśniał go co chwilę....

Nufrevi
komentarzy: 183
16.02.2022 19:53

Skoro chce wybrać inna reprezentacje, to może pora i wybrać inny klub ? Od kilku sezonów nie widzę u niego progresu, więc może pora go pożegnać ?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close