Fot. GettyImages

Chelsea blokuje wypożyczenie Xaviera Mbuyamby. Agent: Jesteśmy sfrustrowani!

Autor: Radek Kwapisz Dodano: 25.01.2022 21:12 / Ostatnia aktualizacja: 25.01.2022 21:12

20-letni obrońca drużyny rezerw Chelsea Xavier Mbuyamba już w tym okienku transferowym chciałbym opuścić szeregi The Blues i poszukać możliwości gry w pierwszej drużynie innego zespołu. Agent piłkarza informuje, że Chelsea odrzuca możliwość transferu zawodnika i chce, aby pozostał w zespole.  

 

Drużyna Chelsea U-23 zmaga się obecnie ze sporymi problemami, a na horyzoncie pojawiła się możliwość spadku z Premier League 2. Decyzja o zatrzymaniu obrońcy podejmowana jest z myślą utrzymania w lidze, jednak sam zainteresowany i jego agent mają inne plany. 

 

­– Przez ostatni miesiąc rozmawialiśmy z Chelsea na temat przyszłości Xaviera. Szczerze mówiąc, istnieje różnica zdań. Według nas najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie, jednak Chelsea chce zatrzymać go w drużynie U-23. 

 

– Jesteśmy trochę sfrustrowani, ponieważ mamy pewne opcje w Wielkiej Brytanii i holenderskiej Eredivisie, ale obecnie są one blokowane. Uważamy, że sytuacja może spowolnić rozwój gracza.  

 

The Blues mają około sześciu dni na podjęcie decyzji, czy zgadzają się ze stanowiskiem Barrosa i chcą wypożyczyć obrońcę. Zimowe okienko transferowe w Anglii zamyka się o północy 31 stycznia. 

Źródło: Goal

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close