Fot. Getty Images

The Athletic: Rüdiger zaatakowany przez fanów Tottenhamu. Sprawcy zostali aresztowani

Autor: Piotr Różalski Dodano: 24.01.2022 11:37 / Ostatnia aktualizacja: 24.01.2022 11:37

Dwóch kibiców, zasiadających wczorajszego wieczoru na sektorze Tottenhamu podczas wyjazdowego meczu z Chelsea, zostało aresztowanych w związku z atakiem na Antonio Rüdigera. W stronę Niemca zostały rzucone przedmioty z trybuny gości.

 

Domniemany incydent miał miejsce w okolicach 73. minuty spotkania. Wówczas The Blues prowadzili z Kogutami 2:0 po golach Hakima Ziyecha i Thiago Silvy. Na chwilę pojedynek został przerwany na potrzebę oczyszczenia placu gry z niepożądanych rzeczy.

 

Klub z północnego Londynu oświadczył, że zajmie się sprawą i zastosuje stosowne środki do wyjaśnienia zaszłego incydentu. Jeden z rzeczników londyńskiej policji powiedział dla stacji Sky Sports, że dwóch sprawców zostało zatrzymanych pod zarzutem rzucania niebezpiecznych przedmiotów z sektora przyjezdnych. Trwa także dalsze postępowanie, które określi, czy w tym zdarzeniu brało udział więcej osób.

Źródło: Sky Sports za "The Athletic"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close