Skrót: Chelsea 2:0 Tottenham

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.01.2022 04:01 / Ostatnia aktualizacja: 24.01.2022 04:01

W niedzielnym meczu 24. kolejki Premier League Chelsea po bardzo dobrej grze pokonała Tottenham 2:0. Było to już czwarte zwycięstwo drużyny Thomasa Tuchela nad Kogutami w bieżącym sezonie.

Pierwsza połowa, choć pełna emocji, zakończyła się bezbramkowym remisem. Wynik spotkania w 47. minucie otworzył Hakim Ziyech, który oddał znakomity strzał zza pola karnego, który wpadł wprost w okienko bramki strzeżonej przez Hugo Llorisa. Druga bramka padła niespełna 10 minut później. Mason Mount dośrodkował z rzutu wolnego, a rozgrywający znakomity mecz Thiago Silva technicznym uderzeniem głową minimalnie zmienił tor lotu piłki i tym samym wpisał się na listę strzelców. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Chelsea 2:0 Tottenham – skrót:

Źródło: HooFoot