
Potter: Jestem zachwycony i dumny z występu mojego zespołu
Dodano: 19.01.2022 09:12 / Ostatnia aktualizacja: 19.01.2022 09:12Z pewnością większe powody do radości z powodu podziału punktów we wczorajszym spotkaniu na Amex Stadium ma Graham Potter. Brighton zremisował z Chelsea 1:1, powstrzymując rywala przed odniesieniem zwycięstwa po raz drugi z rzędu.
Gospodarze przegrywali z londyńczykami do przerwy po tym, jak Hakim Ziyech wpakował piłkę do siatki z dalekiej odległości. W drugiej połowie Mewom udało się wyrównać po uderzeniu Adama Webstera, który otrzymał świetne podanie rzutu rożnego.
– Jesteśmy zachwyceni i zarazem dumni z naszego występu. Chelsea to topowy zespół, ale daliśmy dobry występ i zasłużyliśmy na ten punkt. Na nasze dokonanie składa się pełna odwaga i ciężka praca.
– Daliśmy sobie nawet szansę na zwycięstwo, ponieważ graliśmy naprawdę dobrze. W Chelsea można znaleźć wielu świetnych zawodników, więc trzeba było pilnować siebie nawzajem, lecz chłopaki potrafili grać przodem do bramki, kiedy tylko była taka możliwość. Moi piłkarze dali z siebie wszystko, a to był występ, z którego jestem zadowolony – dodał.
- Źródło: Brighton & Hove Albion FC
Najnowsze atykuły

OFICJALNIE: Anselmino wypożyczony do Borussi
27.08.2025 11:15
Najmłodsi asystujący zawodnicy Chelsea w historii Premier League
27.08.2025 07:50
The Athletic: Chelsea sonduje możliwość sprowadzenia Fermína Lópeza
26.08.2025 19:52
Nowości transferowe od The Athletic. Garnacho i Simons cierpliwie czekają na odejście Nkunku i Jacksona
26.08.2025 15:19
OFICJALNIE: Chukwuemeka zawodnikiem Borussi Dortmund
26.08.2025 14:24
Footmercato: Transfer Jacksona zostanie dopięty w ciągu najbliższych 48 godzin
26.08.2025 13:22
Bild: Bayern Monachium osiągnął wstępne porozumienie z Nicolasem Jacksonem
26.08.2025 11:38
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.