Skrót: Brighton 1:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 19.01.2022 04:33 / Ostatnia aktualizacja: 19.01.2022 04:33

W wtorkowym meczu ligowym Chelsea zremisowała na wyjeździe z Brighton & Howe Albion 1:1. The Blues rozegrali kolejne niezbyt udane spotkanie.

W pierwszej połowie to Mewy prezentowały lepszą grę, były aktywniejsze i często atakowały bramkę przyjezdnych. Mimo to, w 28. minucie The Blues wyszli na prowadzenie po bardzo dobrym uderzeniu zza pola karnego Hakima Ziyecha. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania Brighton kontynuowało dobrą grę i w 60. minucie wyrównało za sprawą trafienia Adama Webstera. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Brighton 1:1 Chelsea – skrót: