Raport ze środowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 15.10.2020 02:18 / Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 02:18

Ostatni dzień październikowej przerwy reprezentacyjnej już za nami i możemy ponownie skupić się na rozgrywkach ligowych. Zanim to jednak nastąpi, zapraszam na raport ze środowych meczów reprezentacji.

Reprezentacja Brazylii pokonała reprezentację Peru 4:2 w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Thiago Silva rozegrał pełne 90 minut. Dla Canarinhos do siatki trafiali Neymar (x3) i Richarlison. Dla Peru bramki zdobywali Carrillo i Tapia.

Liga Narodów:

Jorginho rozegrał całe spotkanie z reprezentacją Holandii. Emerson nie znalazł się w kadrze meczowej (powody nieznane). Ostatecznie reprezentacja Włoch zremisowała z reprezentacją Holandii 1:1. Do siatki trafiali Luca Pellegrini i Donny van de Beek.

Michy Batshuayi przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a reprezentacja Belgii pokonała reprezentację Islandii 2:1 po dwóch trafieniach Romelu Lukaku. Bramkę dla Islandczyków zdobył Saevarsson.

Reprezentacja Francji pokonała 2:1 reprezentację Chorwacji. N'Golo Kante nie znalazł się w kadrze meczowej ze względu na kłopoty z urazem. Olivier Giroud i Mateo Kovacić pojawili się na boisku w drugiej połowie, odpowiednio w 83. i 46. minucie. Dla Trójkolorowych do siatki trafiali Griezmann i Mbappe. Jedyną bramkę dla Chorwatów zdobył Vlasić.

Ethan Ampadu spędził na boisku pełne 90 minut, a reprezentacja Walii pokonała reprezentację Bułgarii 1:0 po bramce Jonathana Williamsa.

Reprezentacja Anglii uległa reprezentacji Danii 0:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Christian Eriksen, który w 35. minucie pewnie wykorzystał jedenastkę. Andreas Christensen zaczął mecz w wyjściowej jedenastce, ale został zmieniony w 46. minucie. Mason Mount również zaczął to spotkanie w podstawowym składzie, ale też został zmieniony w 73. minucie. Reece James spędził na murawie pełne 90 minut, ale po zakończeniu spotkania został ukarany czerwoną kartką za dyskusje z arbitrem.