OFICJALNIE: Fikayo Tomori przedłużył kontrakt do 2024 roku!

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 12.12.2019 20:45 / Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 21:46

Oficjalna strona Chelsea potwierdziła, że Fikayo Tomori przedłużył kontrakt z Chelsea do 2024 roku.

 

– Oczywiście, to bardzo podniosły moment dla mnie i dla mojej rodziny. Jestem w tym klubie odkąd skończyłem siedem lat, dlatego wiem niewiele o życiu poza Chelsea. Klub był dla mnie dobry, opiekując się mną i rozwijając mnie jako piłkarza i czyniąc mnie tym, kim jestem teraz. To spełnienie marzeń. Cieszę się, że klub okazał mi swoje zaufanie oferując nową umowę i nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość.

 

Marina Granovskaia dodała:

 

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kolejny młody talent akademii przebił się do pierwszego zespołu. Fikayo jest z nami odkąd skończył siedem lat i był częścią licznych sukcesów Chelsea na szczeblach juniorskich. W zeszłym roku rozegrał świetny sezon na wypożyczeniu w Derby, znakomicie rozpoczął obecny sezon i to przyjemność obserwować jak dorastał do roli kluczowego piłkarza w naszej drużynie. Cieszymy się, że podpisując nową umowę potwierdził przywiązanie do klubu.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

yarexq V2
komentarzy: 552
12.12.2019 20:49

Mam nadzieję że po 2024 będzie jednym z najlepszych graczy na świecie i przede wszystkim nadal grał w naszych barwach :)

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close