
OFICJALNIE: Mathis Amougou piłkarzem Chelsea!
Dodano: 04.02.2025 17:56 / Ostatnia aktualizacja: 05.02.2025 12:50Chelsea potwierdziła transfer Mathisa Amougou z Saint-Etienne.
Pomocnik podpisał ośmioletni kontrakt i w nadchodzących dniach rozpocznie treningi z drużyną.
— Jestem bardzo szczęśliwy. To dla mnie zaszczyt podpisać kontrakt z tak dużym klubem jak Chelsea. Tutaj wierzą w młode talenty, a ich podejście do ich rozwoju jest fantastyczny.
Amougou zadebiutował w barwach Saint-Etienne w zeszłym sezonie przeciwko Nimes.
19-latek był regularnym graczem pierwszego zespołu, notując w tym sezonie Ligue 1 siedemnaście występów.
W karierze reprezentacyjnej przeszedł przez kilka grup wiekowych we Francji. W przeszłości otrzymał Brązową Piłkę za występ na Mistrzostwach Świata 2023 U-17, a w tej kampanii otrzymał pierwsze powołanie do kadry do lat 20.Witamy w szeregach The Blues! (zdjęcie Chelsea FC)
- Źródło: Chelsea FC

350 PLN za gola wybranej drużyny w meczu Chelsea - Liverpool
03.10.2025 10:12
Caicedo: Wiemy, że oczekuje się od nas trofeów więc musimy ciężko pracować, by je zdobywać
02.10.2025 19:02
Cucurella: Myślę, że pokonanie Liverpoolu jest jak najbardziej możliwe
02.10.2025 16:22
Gdzie oglądać Ligę Konferencji 2025/26 za darmo? Odbierz Voucher na 90 dni!
02.10.2025 14:41
BBC: Enzo Fernández cały czas umacnia swoją pozycję w Chelsea
01.10.2025 16:30
Garnacho: Zawsze jestem gotowy do gry, niezależnie od tego czy wchodzę z ławki, czy gram od początku
01.10.2025 15:37
Badiashile: Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz
01.10.2025 11:31
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Człowiek zagadka
Kot w worku jak 80% obecnej kadry
Dużo osób twierdzi że jest zdolny. Co z tego jak jest młody i znając życie od razu wyląduje na wypożyczeniu. Albo będzie grzał ławę jak, Guiu
Może i jest zdolny, problem w tym że my nie jesteśmy klubem pokroju Ajaxu od X lat żeby rozwijać młodzież tylko żeby już jakoś ograna młodzież tu grała, powinniśmy być klubem DOCELOWYM dla zawodników a nie przystankiem na drodze do jakiegoś City czy innego Liverpoolu.
Jeśli zagra choć 5 meczów w pierwszej drużynie do końca sezonu nawet po 20 minut to będę pod wrażeniem że mu się to udało XD
Mamy to! Teraz TOP4 nasze..